Rreth nesh

KUSH JEMI
Xuzhou Yanjia qelqe Co, Ltd, është një kompani industriale dhe tregtare integrimin e zhvillimin, projektimin, prodhimin, shitjen dhe tregtinë. Kompania jonë është themeluar në korrik 2009 dhe ne kemi 7 departamente, duke përfshirë departamentin e tregtisë së jashtme, departamentit të tregtisë së brendshme dhe të departamentit të prodhimit dhe kështu me radhë. Ka më shumë se 50 të punësuar profesional teknik të menaxhimit dhe menaxher shitjes në kompaninë tonë.
Ne ofrojmë produkte të më shumë se 2000 varietete kryesisht përfshijnë shishe qelqi, kavanoza qelqi, të tilla si shishe vaj ulliri, shishe kulturës bimore, të gjitha llojet e shishe pije, shishe qelqi verë, shishe qelqi e qumështit, kavanoza qelqi magazinimit kafe, mbajtësit e qiri, jar magazinimit, shishe cosmetie, fytyra jar krem me kapak bambu, dhe të gjitha llojet e qelqe, erëz dhe mulli piper etc.Our produkteve janë eksportuar në Shtetet e Bashkuara, Rusia, Kanada, Australi, Vietnami dhe çdo 100 vende dhe rajone të tjera.
Ne kemi të drejtë të eksportojë mallra dhe ne kemi gati 10 vjet të zhvillimit dhe përvojën e prodhimit. Respektimi i parimit të biznesit të përfitimeve reciproke, ne kemi pasur një reputacion të mirë në mesin e klientëve tanë për shkak të shërbimeve të përsosur, produktet tona të cilësisë dhe çmimet konkurruese.  

ÇFARË BËJMË NE

Kompania jonë miraton teknologji të përparuara të prodhimit dhe të teknologjisë të thellë të përpunimit dhe ne kemi pajisje të përparuara të testimit dhe instrumente, të cilat na pajis me aftësi të fortë të zhvillimit, dhe ne kemi marrë 7 certifikata kombëtare dizajn patentë. Cilësia e produkteve të qelqit ka qenë e kontrolluar në mënyrë strikte, e cila ka fituar favor të dy klientëve vendas dhe të huaj. Përveç kësaj, ne kemi një ekip profesional të projektimit dhe ne mund të projektimit lloje të reja të shisheve dhe të bëjë myk të reja për konsumatorët, si për kërkesat e tyre në kohë të shkurtër. Ne gjithashtu ofrojmë të gjitha llojet e përpunimit të përshtatur thellë për shishe qelqi, të tilla si krem ​​ëmbëlsirash, electroplating, spërkatje, decal dhe silkscreen, etj Ne ofrojmë produkte më shumë se 2000 varietete përfshijnë kryesisht shishe qelqi të tilla si shishe vaj ulliri, shishe kulturës bimore, të gjitha llojet e shishe pije, mbajtësit e qiri, jar magazinimit, kozmetike shishe dhe të gjitha llojet e artikujve qelqe që kanë të bëjnë eksperiment kimik si gotë qelqi, etj Përveç kësaj, ne kemi një sistem të përsosur të shërbimit dhe ne mund të sigurojë agjent ngarkesë të tilla si transporti Motor, tren, transportit detar dhe ajror dhe kështu me radhë.

UUU_4424
3ff51db4ccc84200a41f696c2397986
ebd433f8a21f842531e316e68ef7d97

PSE NA ZGJODHET NE

çmim
Mbështetje teknike
Ne mund të konvertohet në idetë dhe konceptet tuaja në një produkte të vërtetë.

çmim
çmim
Ne kemi vet linjë tona të prodhimit, dhe mund të sigurojë të çmimeve konkurruese.

çmim
Me cilësi të lartë 
nga lëndë e parë për prodhimin përfundimtar, everystepare shqyrtohet nga stafi ynë për të siguruar për satification tuaj.

çmim
shërbimit OEM
Ne mund të prodhojnë produkte të bazuara në projektimin klientët requirements.Your dhe mostër janë të mirëpritura.

çmim
Në kohë të ofrimit
Ne do të organizojmë prodhime racionale, për të siguruar që mallrat willbe përgatitur dhe planifikuar.

çmim
Në kohë të ofrimit
Ne do të organizojmë prodhime racionale, për të siguruar që mallrat willbe përgatitur dhe planifikuar.

Ekspozitat

We will uphold the corporate spirit of customer first, quality first and integrity-based, and will continuously devote to the development of glass deep processing and mass production. We always provide our customers the most High-quality products and most efficient services with professional technology and suitable prices. So Welcome domestic and foreign customers to cooperate with us sincerely.