• Mbështetje teknike <br>

  Mbeshtetje teknike

  Ne mund të konvertohet në idetë dhe konceptet tuaja në një produkte të vërtetë.
 • Në kohë të shpërndarjes <br>

  Shpërndarje në kohë

  Ne do të organizojmë prodhime racionale, për të siguruar se mallrat do të jetë i përgatitur dhe planifikuar.
 • Pas shitjes shërbimi <br>

  Pas sherbimit te shitjes

  Nëse keni ndonjë pyetje, mos ngurroni të na kontaktoni. Ne do të ju përgjigje në 24 orë.
 • shërbimit OEM <br>

  shërbimit OEM

  Ne ofrojmë shërbimin OEM. Dizajni juaj dhe mostrës janë të mirëpritur.
  Ne kemi ekip profesional që mund të ndihmojnë klientit tonë për të zhvilluar objekte të reja. Ne mund të bëjë vizatime 3D në bazë të kërkesave tuaja, pastaj të shtypura nga një produkt të vërtetë me makinë 3D shtypjen për ju përpara se të hapet moulds.
 • about_ico

Kompania jonë është themeluar në korrik 2009 dhe ne kemi 7 departamente, duke përfshirë departamentin e tregtisë së jashtme, departamentit të tregtisë së brendshme dhe të departamentit të prodhimit dhe kështu on.It zotëron website Ali dhe 1688 website.We kanë fituara 5 kombëtare patentë projektimit certificates.There janë më shumë se 50 profesionale punonjësit teknike të menaxhimit dhe menaxher shitjes në company.besides tona, ne kemi një ekip profesional të projektimit dhe ne mund të projektimit lloje të reja të shisheve dhe të bëjë myk të reja për konsumatorët, si për kërkesat e tyre në kohë të shkurtër.Gazete

Na ndiq

 • sns03
 • sns02
 • sns01
WhatsApp Online Chat!