за нас

КОИ СМЕ НИЕ
Xuzhou Yanjia стакларија копродукции, Ltd е индустриска и трговска компанија интегрирање на развој, проектирање, производство, продажба и трговија. Нашата компанија е основана во јули 2009 година и ние имаме 7 одделенија вклучувајќи и странски трговски оддел, домашната трговија оддел и одделот за производство и така натаму. Постојат повеќе од 50 професионални вработени технички управување и менаџер на продажба во нашата компанија.
Ние обезбедуваме производи повеќе од 2000 видови, главно, вклучуваат стаклени шишиња, тегли, како шише маслиново масло, шише фабрика култура, сите видови на шишиња пијалаци, вино стаклени шишиња, млеко стаклени шишиња, тегли складирање кафе стакло, свеќници, ќуп, cosmetie шишиња, се соочуваат со крем тегла со капак бамбус, и сите видови на стакло, зачин и бибер мелница etc.Our производи се извезуваат во САД, Русија, Канада, Австралија, Виетнам и сите други 100 земји и региони.
Ние имаме право да извезува стоки и имаме речиси 10 години на развој и производство искуство. Одговара на бизнис принципот на взаемна корист, имавме добар углед кај нашите клиенти, бидејќи на нашите услуги совршен, квалитетни производи и конкурентни цени.  

ШТО ПРАВИМЕ

Нашата компанија го усвојува напредна технологија на производство и длабоко технологија на обработка и имаме напредна тестирање опрема и инструменти, што ни подготвува со силна способност развој, како и да добиеме 7 национални дизајн патент сертификати. На квалитетот на производи од стакло е строго контролиран, која го освои корист на домашни и странски клиенти. Покрај тоа, имаме професионален дизајн тим и ние можеме да дизајнираме нови видови на шишиња и да се направи нов калап за клиенти, како на нивните барања во кратко време. Ние исто така нудиме сите видови на кориснички длабока обработка за стаклени шишиња, како што мрзнување, галванизација, прскање, decal и Silkscreen, итн Ние обезбедуваме производи повеќе од 2000 видови, главно, вклучуваат стаклено шише како шише маслиново масло, шише фабрика култура, на сите видови на шишиња пијалаци, свеќници, ќуп, козметика шишиња и сите видови на стаклени предмети кои се однесуваат на хемиски експеримент како стакло чаша, итн Покрај тоа, ние имаме совршен систем на услуги, а ние може да обезбеди агент пратката, како што се моторни транспортни, воз, поморски транспорт и воздушниот сообраќај и така натаму.

UUU_4424
3ff51db4ccc84200a41f696c2397986
ebd433f8a21f842531e316e68ef7d97

Зошто Изберете нас

цена
Техничка поддршка
Ние можеме да ги конвертирате вашите идеи и концепти во вистински производи.

цена
цена
Ние имаме сопствена линија за производство, и може да обезбеди конкурентна цена.

цена
Висок квалитет 
Од суровина до крајниот производство, everystepare разгледани од страна на нашите вработени да бидете сигурни за вашиот satification.

цена
OEM услуга
Ние може да произведе производи врз основа на клиенти requirements.Your дизајн и примерок се добредојдени.

цена
За време на испорака
Ние ќе организираме продукции рационално, за да бидете сигурни дека стоката willbe добро подготвени како што е предвидено.

цена
За време на испорака
Ние ќе организираме продукции рационално, за да бидете сигурни дека стоката willbe добро подготвени како што е предвидено.

ИЗЛОЖБИ

We will uphold the corporate spirit of customer first, quality first and integrity-based, and will continuously devote to the development of glass deep processing and mass production. We always provide our customers the most High-quality products and most efficient services with professional technology and suitable prices. So Welcome domestic and foreign customers to cooperate with us sincerely.