• Техничка поддршка <br>

  Техничка поддршка

  Ние можеме да ги конвертирате вашите идеи и концепти во вистински производи.
 • За време на испорака Бизнис

  Навремена испорака

  Ние ќе организираме продукции рационално, за да бидете сигурни дека стоките ќе бидат добро подготвени како што е предвидено.
 • По-продажба на услуги Бизнис

  По-продажба на услуги

  Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговор во рок од 24 часа.
 • OEM услуга Бизнис

  OEM услуга

  Ние обезбедуваме OEM услуга. Вашиот дизајн и примерок се добредојдени.
  Имаме професионален тим кој може да им помогне на нашите клиенти да се развијат нови предмети. Ние може да направи 3D цртежи врз основа на вашите барања, потоа печати од вистински производ од страна на 3D печатење машина за вас пред отворањето на калапи.
 • about_ico

Нашата компанија е основана во јули 2009 година и ние имаме 7 одделенија вклучувајќи и странски трговски оддел, домашната трговија оддел и одделот за производство и така on.It поседува веб Али и 1688 website.We имаат добиено 5 национални дизајн патент certificates.There се повеќе од 50 професионални технички вработени управување и менаџер на продажба во нашата company.Besides, имаме професионален дизајн тим и ние можеме да дизајнираме нови видови на шишиња и да се направи нов калап за клиенти, како на нивните барања во кратко време.Билтен

Следете нас

 • sns03
 • sns02
 • sns01
WhatsApp Онлајн Chat!